pomniejsz powiększ

INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


SZKOŁY


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza ZUS -  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Sławy
Sławosza

23

lipiec

PWŚCPSN
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30 31     

Artykuły dodane lub edytowane w 2024 roku:

UWAGA !!! ZAGROŻENIE ASF !!!

więcej >>>

środa, 10.07.2024 13:33

Informacja o przerwach w dostawie energii elektrycznej

W dniu 15.07.2024  w godz.  8.00 - 11.30

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej  RUDZK MAŁY 4

więcej >>>

poniedziałek, 08.07.2024 15:14

Zmiana godzin przyjmowania interesantów

Informujemy, że Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski od dnia 08.07.2024 r.  interesantów będzie przyjmował w każdy wtorek w godzinach 14.00 - 17.00.

więcej >>>

poniedziałek, 08.07.2024 13:15

Zakończenie inwestycji

Dnia 27.06.2024 r. nastąpił odbiór zadania pn. „Remont nawierzchni drogi Świątniki- Świątniki Małe – droga gminna nr 180705C od km 0+000 do km 1+162.”

więcej >>>

poniedziałek, 08.07.2024 11:43

Podpisanie umowy

W dniu 24.05.2024 r. została podpisana z Wojewodą Kujawsko- Pomorskim Michałem Sztyblem umowa o dofinansowanie na wykonanie zadania pn. „Remont nawierzchni drogi Świątniki- Świątniki Małe – droga gminna nr 180705C, od km 0+000 do km 1+162”   w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

więcej >>>

poniedziałek, 08.07.2024 11:41

Informacja o przerwach w dostawie energii elektrycznej

W dniu 11.07.2024  w godz.  08.00 - 13.00

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej  NOWA WIEŚ 2

 

więcej >>>

sobota, 29.06.2024 18:35

Magnes - projekt "Tu byłem..."

Biblioteka i Ośrodek Kultury dołączyła do projektu "Tu byłem...", czyli promocja miast, ich unikatowych cech, historii, przekazywanie tradycji i milości do swoich małych ojczyzn.

więcej >>>

sobota, 29.06.2024 18:23

Piknik Jubileuszowy Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim

Już 14 lipca na Placu Targowym odbędzie się PIKNIK JUBILEUSZOWY z okazji 150-lecia Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim, podczas którego moc atrakcji dla najmłodszych, oraz tych trochę starszych :-)

więcej >>>

czwartek, 27.06.2024 12:54

Na Dniach Powiatu Radziejowskiego

więcej >>>

czwartek, 27.06.2024 09:30

Na Jubileuszu WTZ w Grudziądzu

więcej >>>

poniedziałek, 24.06.2024 11:58

Na Olimpiadzie w Toruniu

więcej >>>

poniedziałek, 24.06.2024 10:04

INFORMACJA

Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski dnia 09.07.2024 r. (tj. wtorek) interesantów będzie przyjmował  w godzinach 14.00- 17.00.

 

 

więcej >>>

poniedziałek, 24.06.2024 08:08

UWAGA !!! ZAGROŻENIE ASF!!!

więcej >>>

piątek, 21.06.2024 12:24

III Sesja Rady Miejskiej w Piotrkowie Kujawskim IX kadencji na lata 2024-2029

Informujemy, że w dniu 28 czerwca 2024 r. o godz. 10:00 w Ośrodku Kultury w Piotrkowie Kujawskim odbędzie się III sesja Rady Miejskiej w Piotrkowie Kujawskim IX kadencji na lata 2024 – 2029.

więcej >>>

piątek, 21.06.2024 09:58

Informacja !

Informacja o  możliwości uzyskania dopłat z tytułu Systemu QMP do utrzymywania bydła mięsnego, bydła ras mlecznych oraz bydła w typie kombinowanym użytkowanych w typie mięsno-opasowym lub opasowym.

więcej >>>

czwartek, 20.06.2024 10:04

Informacja o przerwach w dostawie energii elektrycznej

W dniu 25.06.2024  w godz.  08.30 - 14.00

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej  NOWA WIEŚ 1 obwód 100 

 

więcej >>>

wtorek, 18.06.2024 09:26

Strona:

Newsletter mieszkańców

Chcesz otrzymywać najnowsze
wiadomości prosto z miasta?

podaj e-mail:


Baza firm

Dodaj firmę

Polecamy

Warsztaty Terapii Zajęciwej w Nowej Wsi Przedszkole Samorządowe w Piotrkowie Kujawskim Parafia NMP Częstochowskiej w Kozach Strona INTERNET.GOV.PL Szkoły Społeczne Piotrków Kujawski Biblioteka i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim KS Kujawy Kozy KS Unia Leszcze Szkoła Podstawowa w Byczu Szkoła Podstawowa w Dębołęce MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski Biblioteka i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim Parafia p.w. Świętej Trójcy w Połajewie Szkoła Podstawowa w Piotrkowie Kujawskim Parafia św. Jakuba w Piotrkowie Kujawskim
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Fundusz Dróg Samorządowych Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Ewidencja zbiorów i usług danych przestrzennych Mapa serwisu
Licznik odwiedzin: 14205769