INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


SZKOŁY


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza ZUS -  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Danieli
Irwina

13

lipiec

PWŚCPSN
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30 31     

Zawody wędkarskie...

czwartek, 13.06.2024 14:03

W niedziele  9 czerwca br. wśród malowniczej przyrody na łowisku u Pana Staszaka odbyły się długo wyczekiwane zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka, które zgromadziły młodych entuzjastów wędkarstwa oraz ich rodziny. Wydarzenie zostało zorganizowe przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych – Zarząd Miejsko – Gminnych w Piotrkowie Kujawskim i przyciągnęło grupę dzieci w wieku  od 4 – 14 roku życia.

Po nocnych zawirowaniach burzowych, rano pogoda dopisywała nam zapewniając odpowiednie warunki. Zawody rozpoczeły się o o godzinie 8:00 i trwały do godziny 10:00. Na początku nastąpiło oficjalne otwarcie zawodów, podczas którego organizatorzy powitali wszystkich uczestników i przedstawili zasady rywalizacji oraz życzyli młodym wędkarzom połamania kija -  wspaniałych zdobyczy, jak również wytrwałości i cierpliwości bo to przecież klucz do sukcesu w wędkowaniu.

Młodzi wędkarze z pomocą swoich rodziców i opiekunów, ustawili się w wyznaczonych miejscach, wokół łowiska z zapałem wypatrując pierwszych brań. Atmosfera była wyjątkowa, a radość i ekscytacja która pojawiała się na twarzach dzieci - ogromne. Uśmiech mówił sam za siebie, tym bardziej kiedy złowili małą czy dużą rybkę.

W przerwie zawodów uczestnicy mogli skosztować grilowanej kiełbaski, smażonych frytek czy małych słodkości i napić się czegoś orzeźwiajacego. 

Obecny na zawodach wędkarskich Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Pan Krystian Betliński złożył wszystkim wędkarzom gratulacje i życzenia, aby każda wyprawa nad wodę przyniosła mnóstwo radości i niezapomnianych przygód. Niech dziecięca pasja rośnie razem z  młodymi wędkarzami, a każda ryba będzie powodem do dumy.

W końcowej fazie zawodów komisja sędziowska dokładnie zmierzyła i zważyła złowione ryby, aby wyłonić zwycięsców.

Nagrody i dyplomy ufundowane organizatorów i sponsorów wydarzenia zostały wręczone.

Nagrody przyznano w kategoriach:

Za najwiekszą złowioną rybę – Maksymilian Nowacki z rybą o wadze 0,65kg.

Za najwięcej złowionych ryb:

  • I miejsce – Maksymilian Nowacki
  • II miejsce – Kamil Mikołajczak
  • III miejsce – Miłosz Krygier

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowy dyplom, medal i nagrodę, która została ufundowana przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Piotrkowie Kujawkim Pana Arkadiusza Rybaka co dodatkowo uświetniło dzień. Pozostali zawodnicy otrzymali dyplom za udział. Nagrody były wręczane przez Burmistrza  i organizatorów imprezy. 

Dziś może nie wszyscy mieli szczęście, ale każda próba to krok do przodu. Następnym razem na pewno pójdzie lepiej. Jednocześnie chcemy wszystkim młodym i początkującym wędkarzom, przekazać, że czasem najważniejsza jest nie wygrana, ale dobra zabawa i nauka.

Zawody wędkarskie zakończyły się wspólnym zdjęciem oraz obietnicą, że za rok znów sie spotkamy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom, opiekunom oraz Panu Staszakowi za możliwość przeprowadzenia zawodów wędkarskich dla dzieci, za zorganizowanie dzisiejszego dnia  i za wspaniałą atmosferę. Podziękowania również kierujemy do Prezesa OSP w Piotrkowie Kujawskim Pana Jacka Nowackiego i wszystkim osobom które miały swój wkład w przygotowanie tych zawodów.

 

Zdjęcia z wydarzenia znajdziesz, klikając w link poniżej:
https://biok.info.pl/n,zawody-wedkarskie

 

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin
Data powstania: 13.06.2024 14:03
Data ostatniej modyfikacji: 14.06.2024 10:15
Liczba wyświetleń: 216

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Fundusz Dróg Samorządowych Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Ewidencja zbiorów i usług danych przestrzennych Mapa serwisu