
Albina
Wandy
23
czerwiec
11 czerwca w Warsztatach świętowaliśmy Dzień Rodziny. Spotkanie to po raz kolejny zainicjowała Rada Rodziców wraz z opiekunami uczestników WTZ z panią Iwoną Pawłowską na czele, która z zaprzyjaźnionymi Paniami z lokalnych kół gospodyń zatroszczyła się o stronę gastronomiczną imprezy. Poczęstunek składał się z grillowanych kiełbasek, kaszanki i karkówki, żurku, chleba z pysznym smalcem oraz kilku rodzajów ciast. Dodatkowo Stowarzyszenie „Przekroczyć Granice” ufundowało na tę okazję lody i arbuzy. Oprócz uczty dla podniebienia podczas imprezy nie mogło zabraknąć również czegoś dla duszy. Tutaj jak zwykle nie zawiedli nasi warsztatowi artyści, którzy zaprezentowali występy na ludową nutę. Świetną rozrywką okazały się także konkursy wiedzy o Kujawach czy plecenia wianków z polnych kwiatów. Dzień Rodziny świętowali wspólnie z nami zaproszeni Goście: pan Jędrzej Kucharski – Burmistrz MiG Piotrków Kujawski, pani Katarzyna Janicka – zastępca Burmistrza, pani Sylwia Kazubowska – dyrektor BiOK-u, pan Arkadiusz Nawrocki – kierownik ZK w Piotrkowie Kuj. oraz delegacja DPS-u w Siemionkach z panem Dyrektorem Adamem Tomaszewskim na czele. Każdemu Gościowi byliśmy bardzo wdzięczni za obecność. Integracja przy stole i wspólnej zabawie spowodowała, że wszyscy poczuliśmy się jak w jednej wielkiej rodzinie i radości z tego faktu nie przesłoniły nam nawet deszczowe chmury. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę rodziców i opiekunów z panią Iwoną Pawłowską na czele za udaną współpracę, której efektem było to piękne wydarzenie.
Opracowanie: Wioletta Wiśniewska
| Zredagował(a): | wtz |
|---|---|
| Data powstania: | 23.06.2026 09:13 |
| Data ostatniej modyfikacji: | |
| Liczba wyświetleń: | 7 |