INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Bianki
Borysa

10

sierpien

PWŚCPSN
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30 31     

Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski

środa, 29.06.2022 06:21

Do Turnieju przystąpiło 16 drużyn. W związku z tym turniej podzielono na dwa etapy.W pierwszym z nich zespoły zostały podzielone na cztery grupy a rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”.

Drugi etap to walka o poszczególne miejsca  w klasyfikacji końcowej. Rywalizacja toczyła się przy ostrym słońcu oraz bardzo wysokiej temperaturze, co nie stanowiło przeszkody dla drużyn w utrzymaniu sportowej rywalizacji zgodnie z zasadą fair play. Organizatorzy - Sebastian Gawroński i Łukasz Deręgowski oraz główny sędzia turnieju Pan Marcin Kiciński wraz z ratownikiem medycznym Panem Jerzym Walczakiem  czuwali nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem zawodów, natomiast Pan Tomasz Włodarski przeprowadził fotorelację z turnieju. Nagrodami dla każdego z 16 zespołów były dyplomy za udział w turnieju  a za miejsca 1-3 puchary dla każdej z drużyn oraz nagrody rzeczowe dla każdego z zawodników tych drużyn. W Turnieju również zostali wyłonieni: Najlepszy Strzelec Turnieju, Najlepszy Bramkarz Turnieju oraz Najlepszy Zawodnik Turnieju. Turniej zakończył oraz wręczył nagrody Pan Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Sławomir Henryk Bogucki.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco :

1 miejsce - ,,Koneserzy’’

2 miejsce - ,,Gigusie"

3 miejsce - ,,Drużyna Gabrysia’’

4 miejsce - ,,Speluno’’

Nagrody indywidualne zdobyli :

Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został Alan Jędrzejczak z Drużyny Gigusie.

Najlepszym Strzelcem Turnieju został Mateusz Kurtysiak z Drużyny Koneserzy.

Najlepszym Bramkarzem Turnieju  został Bartosz Jadach z Drużyny Koneserzy.

Wszystkim drużynom gratulujemy i dziękujemy za udział oraz zapraszamy na kolejny turniej – w Piłkę Halową , który odbędzie się już w grudniu.

               Łukasz Deręgowski

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin
Data powstania: 29.06.2022 06:21
Data ostatniej modyfikacji: 29.06.2022 06:22
Liczba wyświetleń: 139

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Mapa serwisu