INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Juliusza
Lubosława

12

kwiecień

PWŚCPSN
1    1 2 3 4
2 5 6 7 8 9 10 11
3 12 13 14 15 16 17 18
4 19 20 21 22 23 24 25
5 26 27 28 29 30   

KOMUNIKAT

środa, 01.04.2020 11:39

Szanowni Państwo,

zwracam się z serdeczną prośbą do Wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy Piotrków Kujawski

oraz osób, które czasowo przebywają na wskazanym wyżej obszarzeo przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa jakie wprowadzane są w związku z zagrożeniem epidemia zakażeń koronawirusem dotyczących higieny osobistej, ograniczeń w poruszaniu się w sferach publicznych tj. na wolnym powietrzu, w instytucjach publicznych, sklepach i innych obiektach, a szczególnie ograniczeń w samym opuszczaniu miejsc zamieszkania. Stosowanie się do tych zaleceń powinno uchronić nas wszystkich przed potencjalnym zakażeniem koronawirusem.
Proszę także wszystkie osoby, które wracają do własnych domów z wyjazdów zagranicznych o zgłaszanie się do Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Radziejowice celem konsultacji swojego dalszego postępowania. Miejcie Państwo na uwadze własne bezpieczeństwo, bezpieczeństwo swoich rodzin i nas wszystkich.

W tym miejscu dla uspokojenia mieszkańców informuje, że na terenie Miasta i Gminy Piotrków Kujawski nie został stwierdzony żaden przypadek zakażenia koronawirusem i zróbmy wszystko by tak pozostało.

                                                                     Z wyrazami szacunku

                                                        Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski
                                                                   Sławomir Henryk Bogucki

 

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin
Data powstania: 01.04.2020 11:39
Data ostatniej modyfikacji: 01.04.2020 11:44
Liczba wyświetleń: 1374

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Inwestycje Projekty europejskie Fundusz Dróg Samorządowych Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Mapa serwisu