INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza System Informacji Przestrzennej Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Ariadny
Jarosława

7

czerwiec

PWŚCPSN
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30      

WYGINAM CIAŁO ŚMIAŁO – międzypokoleniowa integracja

poniedziałek, 29.07.2019 13:16

Stowarzyszenie CHWYTAJ DZIEŃ zaprasza na drugie zajęcia, realizowane w ramach projektu „NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY KROK – międzypokoleniowa integracja”,

pn. „WYGINAM CIAŁO ŚMIAŁO”.

W ramach zaplanowanych zajęć uczestnicy aktywnie spędzą czas poruszając się w rytm muzyki, tańcząc, śpiewając lub wyginając się na grzbiecie konia odkrywając możliwości swojego ciała. Ruch to podstawa naszego samopoczucia, zdrowia oraz dobrej kondycji psychicznej. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zajęciach ruchowych, które mają na celu międzypokoleniową wymianę doświadczeń oraz integrację.

Zajęcia prowadzone będą min. przez instruktora rekreacji ruchu. Dodatkową atrakcją warsztatów będzie możliwość kontaktu i zabawy ze zwierzętami – końmi, alpaką, psami, kotami, oraz miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu w gronie uczestników warsztatów.

 

Warsztaty odbędą się w niedzielę, 04 sierpnia 2019 roku

w Ośrodku Terapeutyczno - Wypoczynkowym „Ranczo u Lucy” w Przewozie 54,

w godzinach od 16.00 do 19.30.

 

Do udziału w warsztatach zapraszamy mieszkańców naszego powiatu radziejowskiego w dwóch grupach wiekowych:

osoby po 60 roku życia oraz dzieci i młodzież w wieku od 8 do 21 lat.

 

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny.

 

Zgłoszenia do udziału w warsztatach należy kierować na adres e-mailowy: chwytajdzien@protonmail.com do dnia 2 sierpnia 2019. Ilość miejsc jest ograniczona, w związku z czym o udziale w zajęciach decydować będzie kolejność zgłoszeń. Bliższe szczegóły pod nr. tel. 693 518 219.

 

Zajęcia te realizowane są w ramach projektu „NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY KROK – międzypokoleniowa integracja”, kierowanego do seniorów oraz dzieci i młodzieży – mieszkańców powiatu radziejowskiego, w ramach wykonywania zadań publicznych związanych z realizacją zadań Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego w 2019 roku, dotyczących działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym, o których mowa w art. 16 ust. 1 i 6 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Serdecznie zapraszamy seniorów, dzieci i młodzież – mieszkańców naszego powiatu do udziału w pierwszych tego typu – międzypokoleniowych warsztatach!

 

Zarząd Stowarzyszenia CHWYTAJ DZIEŃ

 

Zadanie współfinansowane jest ze środków Samorządu

Województwa Kujawsko-Pomorskiego

 

                                                             

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin1
Data powstania: 29.07.2019 13:16
Data ostatniej modyfikacji: 30.07.2019 09:37
Liczba wyświetleń: 225

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Projekty europejskie Inwestycje Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Mapa serwisu