INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza System Informacji Przestrzennej Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Apoloniusza
Bogusławy

18

kwiecień

PWŚCPSN
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30      

Finał projektu pt. GRUNT TO DOBRY SPRZĘT !

piątek, 30.11.2018 13:00

Zakup sprzętu umożliwiającego działalność statutową Stowarzyszenia

Na Skrzydłach Anioła” dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich był dla członków stowarzyszenia uwieńczeniem ich starań.

Działają zaledwie kilka miesięcy , a już zdążyli osiągnąć sukces w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK oraz Towarzystwa Rozwoju Gminy Płużnica w ramach którego, młoda organizacja mieszcząca się w miejscowości Przewóz w gminie Piotrków Kujawski, zdobyła dofinansowanie na zakupu sprzętu .

Członkowie stowarzyszenia cieszą się z przyznanego grantu w wysokości 5000 zl ponieważ dzięki temu mogli wyposażyć młodą organizację w laptop z oprogramowaniem, drukarkę, aparat fotograficzny, sprzęt nagłaśniający z mikrofonem. Zakupiony sprzęt ułatwi im wykonywanie misji, którą jest „kształtowanie naszego otoczenia poprzez działania, wyrównujące szanse w dostępie do kultury i edukacji lokalnej społeczności”.

Prezes Stowarzyszenia Na Skrzydłach Anioła –Joanna Karmowska dziękuje wszystkim zaangażowanym członkom Stowarzyszenia, wolontariuszom, społecznikom, którzy przyczynili się do wspólnego sukcesu.

 

„Wyrażam zgodę na zamieszczanie zdjęć i informacji o projekcie w dowolnej formie, w prasie, radiu, telewizji, Internecie oraz innych publikacjach”.

Red . Joanna Karmowska oraz Wiktoria Gańczewska

 

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin1
Data powstania: 30.11.2018 13:00
Data ostatniej modyfikacji: 30.11.2018 13:08
Liczba wyświetleń: 183

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Projekty europejskie Inwestycje Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Mapa serwisu