INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Dionizji
Leontyny

6

grudzien

PWŚCPSN
1   1 2 3 4
2 5 6 7 8 9 10 11
3 12 13 14 15 16 17 18
4 19 20 21 22 23 24 25
5 26 27 28 29 30 31  

Zapisy na zajęcia

środa, 26.09.2018 13:50

 Stowarzyszenie na Skrzydłach Anioła

ZAPISY NA ZAJECIA

NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY KROK”-wspieranie zajęć rozwojowych dla dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym.

 Rozpoczął się kolejny projekt Stowarzyszenia Na Skrzydłach Anioła z siedzibą w Przewozie w gminie Piotrków Kuj. tym razem skierowany do dzieci i mlodzieży w wieku od 6-16 lat zamieszkałych na terenach wiejskich w Piotrkowie Kujawskim współfinansowany ze środków województwa kujawsko-pomorskiego.

W ramach projektu odbędzie się cykl 3 godzinnych zajęć min. warsztaty kulinarne, taneczne, plastyczne, sportowe, hipoterapia i alpakoterapia, zabawy i gry zespołowe, konkursy dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w dni wolne od nauki.

W zajęciach będą uczestniczyli zaproszeni goście min. przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, Koła Łowieckiego.

Celem planowanego przedsięwzięcia jest wsparcie zajęć rozwojowych dla dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym wynikającym z behawioralnych uzależnień młodego pokolenia , zwłaszcza uzależnieniom od cyberprzestrzeni, wpływającego negatywnie na ich rozwój fizyczny, psychiczny i emocjonalny.

Liczba miejsc ograniczona-decyduje kolejność zgłoszeń

Zapisy prowadzone do 04.10.2018r.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem Na Skrzydłach Anioła

Prezes Stowarzyszenia- Joanna Karmowska Tel 600479912

„Wyrażam zgodę na zamieszczanie zdjęć i informacji o projekcie w dowolnej formie, w prasie, radiu, telewizji, Internecie oraz innych publikacjach”.

Tekst Joanna Karmowska

 

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin1
Data powstania: 26.09.2018 13:50
Data ostatniej modyfikacji: 26.09.2018 13:52
Liczba wyświetleń: 1052

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Mapa serwisu