INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Delfiny
Marii

8

grudzien

PWŚCPSN
1   1 2 3 4
2 5 6 7 8 9 10 11
3 12 13 14 15 16 17 18
4 19 20 21 22 23 24 25
5 26 27 28 29 30 31  

Sukces Stowarzyszenia „ Na Skrzydłach Anioła” !

piątek, 14.09.2018 12:59

 GRUNT TO DOBRY SPRZĘT!- zakup sprzętu umożliwiającego działalność statutową Stowarzyszenia - tak brzmi tytuł projektu, który będzie dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

Działają zaledwie kilka miesięcy , a już zdążyli osiągnąć sukces w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK oraz Towarzystwa Rozwoju Gminy Płużnica w ramach którego młoda organizacja mieszcząca się w miejscowości Przewóz w gminie Piotrków Kujawski zdobyła dofinansowanie na zakupu sprzętu .

Członkowie stowarzyszenia cieszą się z przyznanego grantu w wysokości 5000 zl ponieważ będą mogli wyposażyć młodą organizację w laptop z oprogramowaniem, drukarkę, aparat fotograficzny, sprzęt nagłaśniający z mikrofonem, który ułatwi im wykonywanie misji jaką jest kształtowanie naszego otoczenia poprzez działania, które będą mogły wyrównywać szanse w dostępie do kultury i edukacji lokalnej społeczności.

Sukcesem jest również fakt, iż do wspomnianego konkursu wojewódzkiego z terenu powiatu radziejowskiego przystąpiły dwie młode organizacje pozarządowe z gminy Piotrków Kuj. z czego Stowarzyszenie Na Skrzydłach Anioła i Stowarzyszenie Chwytaj Dzień zdobyły IV i I miejsce – więc jest się czym chwalić!

„Wyrażam zgodę na zamieszczanie zdjęć i informacji o projekcie w dowolnej formie, w prasie, radiu, telewizji, Internecie oraz innych publikacjach”.

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Piotrkowie Kujawskim

Joanna Karmowska

oraz Wiktoria Gańczewska

 

 

Załączniki

Typ Opis Data Dodał
załącznik informacja FIO 2018-09-14 14:00:13 Admin1

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin1
Data powstania: 14.09.2018 12:59
Data ostatniej modyfikacji: 14.09.2018 13:22
Liczba wyświetleń: 1193

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Mapa serwisu