INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski System Informacji Przestrzennej Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Marii
Napoleona

15

sierpien

PWŚCPSN
1   1 2 3 4 5
2 6 7 8 9 10 11 12
3 13 14 15 16 17 18 19
4 20 21 22 23 24 25 26
5 27 28 29 30 31   

Dziekuję za udział!

poniedziałek, 30.07.2018 09:00

Wszystkim drużynom, które brały udział w „Turnieju 16+” na orliku w Piotrkowie Kujawskim bardzo dziękuję za poświęcony czas, za ambicję i walkę włożoną w każdy rozegrany mecz. Dziękuję również Kamilowi Kawczyńskiemu za pomoc w organizacji oraz obiektywne sędziowanie rozegranych spotkań podczas turnieju.

 

 Gratuluję drużynie „Łapsy” zwycięstwa w całych zawodach oraz Sewerynowi Hełminiak za strzelenie największej ilości bramek 12.

Końcowe zestawienie drużyn:

I miejsce „Łapsy”

Skład: Betliński Mateusz, Betliński Patryk, Betliński Przemysław, Hełminiak Seweryn, Jaroński Tomasz, Kozłowski Michał, Kozłowski Patryk, Lahuta Adrian, Mańkowski Przemysław, Stawicki Kacper

II miejsceBlaugrana”

Skład: Bykowski Wojciech, Dunaj Przemysław, Jakubowski Bartosz, Krzyżanowski Bartłomiej, Krzyżański Dawid, Krzyżański Mateusz, Palusiak Dominik, Wojtasik Gracjan, Wojtczak Dawid

III miejsce „Koniczynki”

Skład: Baranowski Szymon, Kwieciński Bartosz, Kwieciński Jakub, Lahuta Szymon, Lichmański Adam, Sobkowiak Patryk, Sowiński Łukasz, Sowiński Mateusz, Wojciechowski Jonasz

IV miejsce „Dadziki”

Skład: Dadzibóg Marcin, Dadzibóg Paweł, Deręgowski Łukasz, Kolski Dawid, Kucal Dominik, Majchrzak Adam, Radkowski Mateusz, Świderski Mateusz, Świderski Michał

V miejsce „Mikołaje”

Skład: Bachurski Błażej, Błaszak Tomasz, Harędziak Jakub, Jankowski Bartek, Kawczyński Kamil, Mikołajczak Tomasz, Pawłowski Mariusz, Rybicki Paweł, Waszak Daniel, Wojciechowski Szymon

VI miejsce „Wójcin”

Skład: Kapela Daniel, Kubiak Józef, Kubiak Marcin, Kubiak Przemysław, Kubiak Robert, Marek Tomek, Radzimski Mateusz, Rogalski Krzysztof, Wiśniewski Artur

Nagrody:

- Każda drużyna otrzymała puchar adekwatny do zajętego miejsca (1-6)

- Najlepszy strzelec turnieju otrzymał statuetkę „Króla Strzelców”

SPONSOR I ORGANIZATOR TURNIEJU

Przemysław Kubiak

 

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin1
Data powstania: 30.07.2018 09:00
Data ostatniej modyfikacji: 30.07.2018 12:26
Liczba wyświetleń: 184

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Projekty europejskie Inwestycje Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Druki do pobrania Mapa serwisu