INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza System Informacji Przestrzennej Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Antoniego
Bartłomieja

5

lipiec

PWŚCPSN
1   1 2 3 4 5
2 6 7 8 9 10 11 12
3 13 14 15 16 17 18 19
4 20 21 22 23 24 25 26
5 27 28 29 30 31   

LIGA ORLIKA 16+

wtorek, 28.07.2015 10:27

W tym roku do udziału w Lidze Orlika zgłosiło się osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Rywalizacja w grupach toczyła się systemem „każdy z każdym” a mecze w tracie całej ligi trwały dwa razy trzydzieści minut.

Po zaciętych meczach w fazie grupowej przyszedł czas na finały i mecze o poszczególne miejsca na koniec rozgrywek. Drużyny, które zajęły odpowiednio czwarte miejsca po rozgrywkach grupowych grały o siódme miejsce, trzecie po pierwszej fazie grały o piątą lokatę, drugie o najniższy stopień podium oraz najlepsze zespoły z grup rywalizowały w finale całych rozgrywek. Najlepszą drużyną okazała się „Ebola City” w składzie: Tomasz Jaroński, Seweryn Hełminiak, Kamil Kawczyński, Daniel Kuligowski, Marcin Kiciński, Paweł Rybicki, Eliasz Maciejewski oraz Patryk Kozłowski. Drugie miejsce zajęła drużyna „Diamante Team” w składzie: Sławomir Baranowski, Patryk Kowalski, Adrian Zdobych, Kacper Stawicki, Szymon Baranowski, Szymon Królikowski i Jakub Kwieciński. Ostatnie miejsce na podium zajęła „Kobylnica” w składzie: Cezary Ulewicz, Dawid Pietrzak, Bartosz Nowak, Hubert Kapeliński, Mateusz Kurtysiak, Kamil Pachliński, Mateusz Mirek, Mateusz Wawrzyniak, Tomasz Kęt, Dawid Kozłowski, Jakub Pomianowski i Cezary Kocent.

Nagrodami były puchary dla pierwszych trzech drużyn oraz bony żywnościowe do Pizzerii „Oaza”.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Sławomirowi Boguckiemu oraz Państwu Beacie i Sławomirowi Graczyk za ufundowanie nagród. Panom Szymonowi Wojciechowskiemu, Patrykowi Kowalskiemu oraz Bartoszowi Kwiecińskiemu za pomoc w sędziowaniu meczy.

                                                                       Kamil Kawczyński

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin
Data powstania: 28.07.2015 10:27
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 1726

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Inwestycje Projekty europejskie Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Mapa serwisu