INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


DOŻYNKI 2016


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Bernarda
Sabiny

20

sierpien

PWŚCPSN
1  1 2 3 4 5 6
2 7 8 9 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31    

IV EDYCJA LIGI ORLIKA

sobota, 22.03.2014 20:14

Również w tym roku rusza już czwarta edycja Ligi Orlika o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Piotrkowie Kujawskim. Jak co roku rozgrywki będą prowadzone w dwóch kategoriach wiekowych dla szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

System rozgrywek to rywalizacja każdy z każdym mecz plus rewanż. Do tego rocznej edycji w szkole podstawowej zgłosiło się siedem drużyn, natomiast w starszej kategorii jest dziewięć zespołów. Należy dodać jeszcze istotny historyczny fakt, iż w każdej z kategorii wiekowych po raz pierwszy zgłosił się zespół złożony wyłącznie z dziewczyn.

Nagrody za osiągnięty wynik w lidze będą następujące:

- puchary dla każdej z drużyn,

- na trzy pierwsze miejsca medale,

- dyplomy dla pozostałych uczestników

oraz nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, strzelca oraz zawodnika.

Sponsorami Ligi Orlika są:

Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Piotrkowie Kujawskim oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.

                                                                             Kamil Kawczyński

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin
Data powstania: 22.03.2014 20:14
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 926

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Projekty europejskie Inwestycje Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Druki do pobrania Mapa serwisu