INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza System Informacji Przestrzennej Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Erwiny
Henryka

19

styczeń

PWŚCPSN
1  1 2 3 4 5
2 6 7 8 9 10 11 12
3 13 14 15 16 17 18 19
4 20 21 22 23 24 25 26
5 27 28 29 30 31   

Grant Przetwórstwo mięsne

poniedziałek, 25.02.2013 09:07

Grzegorz Pietrzak, ul. Kaliska 39, 88-230 Piotrków Kujawski, tel/fax. (054) 265-46-46

Nasza firma powstała w w pażdzierniku 1994 roku.
Jesteśmy dumni z tworzonych w naszych zakładach mięsnych wędlin, wędzonek, wyrobów blokowych, podrobowych i garmażeryjnych, gwarantujących tradycyjny i niepowtarzalny smak.

Lata doświadczeń sprawiły, że na Państwa stół trafiają wyroby o wyjątkowym smaku i wysokim standardzie jakościowym.Podstawą do produkcji wysokiej jakości wyrobów jest mięso zwierząt pochodzących z ekologicznie czystych terenów kujawskich, stały nadzór Inspektora Weterynaryjnego oraz specjalistycznych służb zakładowych.
Oferta zakładu jest bardzo bogata. Od mięs wieprzowych i wołowych, wędzonek wieprzowych, drobiowych i wołowych poprzez bogaty wybór kiełbas, pysznych pasztetów, aż po smaczne wyroby podrobowe. W swej ofercie firma stara się być niezwykle wyczulona na gusty i potrzeby swoich Klientów, elastyczna i wdrażająca postęp techniczny i technologiczny.

Nasza firma efektywnie gospodarując konsekwentnie rozwija i modernizuje zakład, dostosowując linie produkcyjne do europejskich standardów. Kupujący i konsumenci mogą mieć przeświadczenie, że dbając o prestiż na rynku i niezachwianą markę, firma dokłada wszelkich starań, aby każdy jej wyrób w pełni spełnił Państwa oczekiwania.

Idea jaka nam przyświeca to wytworzenie za każdym razem wyrobów mięsnych najwyższej jakości. W utrzymaniu wysokiej jakości naszych produktów pomaga nam doskonałe wyposażenie zakładu, ale przede wszystkim wykwalifikowana i zaangażowana w proces produkcyjny kadra.
Jako wieloletni producent wędlin zapewniamy Naszym klientom uznaną markę, znakomitą jakość oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Proces produkcyjny prowadzony w oparciu o wdrożone zasady Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), Dobrej Praktyki Higienicznej (GPH). Zakład spełnia wszelkie normy Unii Europejskiej.
Nasza ofeta kierowana jest dla konsumenta krajowego

Jesteśmy jedyną firmą w powiecie radziejowskim zajmującą się przetwórstwem mięsnym. Nasza produkcja oparta jest na tradycyjnych recepturach kujawskich.

 

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin1
Data powstania: 25.02.2013 09:07
Data ostatniej modyfikacji: 05.07.2016 08:44
Liczba wyświetleń: 3452

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Projekty europejskie Inwestycje Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Mapa serwisu